Barmen

Hotel Sato

  • Sutomore, Bar
  • Stalan
  • Puno radno vreme
  • Pre 30 dana
  • Konkurišite lako
Hotel Sato - Sutomore je hotel sa 4 zvjezdice koji se nalazi na samoj obali u pješačkoj zoni malog mediteranskog grada. Hotel se sastoji od 115 jedinica, kafe bara Lungo Mare, pansionskog restorana Mediteranneo, Sky Bara na 10 spratu hotela sa jedinstvenim pogledom na Barsku rivijeru. U blizini hotela se nalazi mnoštvo lokala, barova koji upotpunjuju ljetnji provod.
Ukoliko želite da budete dio našeg uspješnog tima, konkurišite na oglas za sljedeće pozicije:BARMEN
OPIS POSLOVA I DUŽNOSTI:
  • Izdaje piće iz bara na osnovu želje gostiju;
  • Poznavanje koktela i vinske karte;
  • Sprema sve vrste pića i napitaka po proceduri;
  • Vodi računa o higijeni šanka i snosi punu odgovornost za brojno stanje inventara i opreme.
KVALIFIKACIJE:
  • SSS;
  • Minimum 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;
  • Znanje jednog stranog jezika.
OSOBINE:
  • Prijatna spoljasnjost;
  • Komunikativnost;
  • Urednost;
  • Spremnost na rad pod pritiskom sezonskog tipa;
  • Sposobnost organizacije.
NUDIMO:
  • Rad u timu mladih i motivisanih ljudi;
  • Pored redovnog ličnog dohotka i mogućnost stalnog zaposlenja i napredovanja;
  • Priliku da se susretnete i naučite stvari koje do sada niste radili a tiču se prodaje, te na taj način nadogradite svoje dosadašnje iskustvo;
  • Smještaj i obrok obezbjeđeni.
Mogućnost zaposlenja na duži vremenski period.
Kontakt telefon za više informacija:
Zvati od 08:00- 16:00 h
Svi zainteresovani kandidati CV mogu poslati na mail:

Zaposli me

Slični poslovi

  • Barmen

    Hotel Rivijera

    • Petrovac, Budva
    Hotela Rivijera u Petrovcu ima potrebu za zaposlenim na sljedećoj poziciji: Barmen Nudimo: Posao u inovativnom i podsticajnom okruženju; Smještaj i dva obroka (doručak + 1 t…
    • Pre 10 dana
  • Barmen / Koktel majstor (m/ž)

    Hotel Ami Budva Petrovac

    • Petrovac, Budva
    Hotel AMI Budva Petrovac raspisuje konkurs za poziciju BARMEN- KOKTEL MAJSTOR (M/Ž) Uslovi posla: Minimum 1 godina radnog iskustva na istoj poziciji. Prosječno znanje englesko…
    • Pre 2 dana
    • Konkurišite lako
  • barmen

    STELLIA HOSPITALITY DFS DOO

    • Petrovac, Budva
    OPŠTI USLOVI ZA ZASNIVANJE RADNOG ODNOSA U DRŽAVNIM ORGANIMA, ORGANIMA DRŽAVNE I LOKALNE UPRAVE: Crnogorsko državljanstvo Punoljetstvo Zdravstvena sposobnost Propisani nivo kva…
    • Pre 2 meseca