Prodavac/čica

Prego Fashion

  • Budva Podgorica
  • Stalan
  • Puno radno vreme
  • Pre 16 dana
  • Konkurišite lako
Kompanija je osnovana 1995. godine kao lanac maloprodaja PREGO. Danas PREGO FASHION nastoji da kreira i unapređuje koncept koji će postati prepoznatljiv stil urbanih generacija. Fokus je na kvalitetnoj, moderno dizajniranoj odjeći, obući i aksesoarima poznatih, prije svega, italijanskih modnih kuća, namijenjenih urbanoj populaciji koja prati trendove i želi udobnost i kvalitet.
Prego Fashion okuplja poznata imena robnik marki kao što su: Aeronautica Militare, Peuterey, Eleventy, Masons, Goorin Bros, Daniele Fiesoli.
Raspisujemo oglas za poziciju:PRODAVAC/ČICA
Lokacija: Budva
Lokacija: PodgoricaOpis posla:
  • Usluživanje kupaca i prodaja robe
  • Prijem robe
  • Izlaganje robe
  • Rad na kasi
  • Praćenje stanja zaliha i asortimana robe u objektu
  • Briga o čistoći prodajnog prostora
Uslovi:
  • IV stepen stručne spreme
  • Timski rad
  • Komunikativnost
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office paket)
  • Poznavanje engleskog i ruskog jezika
Ukoliko ste student i Vaše prijave su dobrodošle!Oglični uslovi rada!
Napredovanje u karijeri!IG:
FB:Zainteresovani kandidati CV mogu poslati na mail

Zaposli me